Головна » 2014 » Серпень » 7 » Сайт-меморіал "Книга пам'яті загиблих"
11:42
Сайт-меморіал "Книга пам'яті загиблих"

     В  Інтернеті  з'явився сайт, присвячений загиблим військовим у гібридній  війні в Україні 2014. Про це було повідомлено в новинах  телеканалу 24tv.ua за 5.08.14

  Сайт називається "Книга пам'яті загиблим"  і  відображає  імена, а іноді і прізвисько  відомих на сьогодні загиблих в зоні АТО. 

     Їх на сьогодні налічується близько  чотирьохсот. І невідомо, скільки ще буде цих жертв.  Але вони першими встали на захист нашої  держави. І нам слід пам'ятати про них, зберігати і поширювати  відомості про них та їх подвиг.  Тільки те, що вони поїхали на цю війну боронити наш народ, державу і те цінне, що здобули ми під час революції, можна вважати подвигом.

  Ми довго вшановували пам'ять тих, хто  загинув у війні  більше 70-ти років  тому. А зараз загинули наші сучасники: чиїсь сини, батьки, брати, друзі. Це гірка втрата.

   На сайті перелічені  військові  формування, з яких загинули люди. Тут  і Збройні сили, і Національна гвардія, і прикордонники, і Війська МВС, і добровольчі батальйони, батальйони територіальної  оборони. В деяких навіть ще  не можуть назвати справжнє ім'я загиблого, а лише тільки прізвисько, як, наприклад, "Дід" з батальйону "Донбас".

  Це є сайт-меморіал. Тут збирають інформацію про загиблих. І тут можна покласти квіти або всім, або певним  людям, написавши листа на сайт.

   В  цьому  році 1-й урок в школі буде  присвячено єдності Україні, і цій  війні за  її  незалежність і територіальну цілісність. Я  вважаю, що з нашими дітьми слід обов'язково відвідати цей сайт-меморіал.

 

Категорія: Новини України | Переглядів: 496 | Додав: Niki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: